HAZIRLIK MAÇLARI

2 Aralık 2016 Cuma

Kanarya spor, İstanbul Bulancak spor’u tek gol ile geçti

Kanarya spor, İstanbul Bulancak spor’u tek gol ile geçti
İstanbul 1. Amatör ligi 11. Grup’ta Kanarya spor, İstanbul Bulancak spor ile Küçükçekmece Kanarya spor Tesisleri’nde karşılaştı. Karşılaşmada gülen taraf ev sahibi Kanarya spor 1-0 kazanan takım oldu.


Mücadelenin genelinde Kanarya spor, rakibine oranla iyi oynadığı ve daha çok gol pozisyonuna girdiği 30.Dakikada İstanbul Bulancak spor futbolcunun eline çarpası sonucu ev sahibi takım Kanarya spor takım penaltı kazandı. Kanrayasporda topun başına geçen Furkan meşin yuvarlak topu ağlara yollayarak takımının karşılaşmadan 1-0 kazanmasını sağladı.

İstanbul Bulancak spor karşında 1-0 kazanan Kanarya spor puanını 15'e çıkartarak lider yıldız tabya arasında 4 puan gerisinden takipçisi oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.