HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

Kalem gole kapalı
Kalem gole kapalı
Süper Amatör Lig temsilcilerimizden Beykoz1908 takımının başarılı file bekçisi Tuncay Döşoğlu hafta sonu oynanacak olan Feriköy müsabakasında kalesini gole kapattığını açıkladı.
Bu sezon sarı siyah forma altında çıkardığı başarılı müsabakalar neticesinde taraflı tarafsız tüm spor kamuoyunun dikkatlerini üzerine çeken 1989 doğumlu başarılı kaleci Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Döşoğlu "İkinci yarı oynadığımız müsabakalarda taraftarlarımızı ve camiamızı üzen skorlar aldık. Bu hafta sonu oynanacak olan müsabakanın önemini takım arkadaşlarım ve ben çok iyi biliyoruz. Lig sonuna kadar tek bir puan bile kaybetme lüksümüz kalmadı. Takım arkadaşlarımın da desteği ile lig sonuna kadar kalemde tek bir gol bile görmek istemediğimi belirtmek istiyorum. Bunun için elimizden geleni yapacağız ve hep birlikte Beykoz 1908 takımını Bal için Play Off müsabakalarına taşıyacağız. Bunu başarmak için muhteşem taraftarımızın desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacımız var."dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.