HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

Kağıthanespor, Hilton Otel'de Kampa Girdi.

Kağıthanespor, Hilton Otel'de Kampa Girdi.
İstanbul 1. Amatör Lig takımlarından Kağıthane Spor yarın sahasında oynayacağı Küçük Çekmece İdman Yurdu maçı öncesinde Hilton Otel'de kampa girdi.


1.Amatör Lig 4. grupta 31'er puanla liderlik koltuğunu paylaşan iki takım arasında oynanacak olan müsabaka öncesinde her iki takımda hazırlıklarını tamamlayarak beklemeye başladı. İki takım ligin ilk yarısında İFA sahasında karşı karşıya gelmiş ve Kağıthane Spor deplasmanda 2-1 galibiyetle sahadan ayrılmayı başarmıştı. Orada oynanan maç sonrasında bir takım olaylar yaşanmış ve iki takım yöneticileri arasında istenmeyen polemiklere sebep olmuştu. Daha sonrasında Kağıthanespor bu yaşanan gelişmeler sonunda 2 hafta saha kapatma cezası almış ve müsabakalarını dışarıda oynamıştı. Yarın oynanacak müsabakanın her anlamda önemine değinen Kağıthane Spor yöneticileri hem takımın motivasyonunu arttırmak, hem de pozitif anlamda bir hazırlık olması anlamında Sütlüce'de bulunan Hilton Otel'de takımı kampa aldı. 
Kamp öncesi kulüp binasında bir araya gelen futbolcu ve yöneticiler, daha sonra Nurtepe'de bir restoranda birlikte yemek yedikten sonra maçı beklemek için otel'de dinlenmeye çekildiler. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.