HAZIRLIK MAÇLARI

1 Aralık 2016 Perşembe

KADIN CURLİNG MİLLİ TAKIMI, LE GRUYERE AVRUPA CURLİNG ŞAMPİYONASI’NDA GÜMÜŞ MADALYA KAZANDI

KADIN CURLİNG MİLLİ TAKIMI, LE GRUYERE AVRUPA CURLİNG ŞAMPİYONASI’NDA GÜMÜŞ MADALYA KAZANDI 
Le Gruyere Avrupa Curling Şampiyonası’nda ikinci olarak gümüş madalya kazanan  Kadın Curling Milli Takımımız, Avrupa’nın en iyi 10 takımı arasına girdi.

İskoçya’nın Braehead kentinde yapılan Le Gruyère Avrupa Curling Şampiyonası'na katılan Kadınlar Curling Milli takımı, ikinci olarak gümüş madalya aldı. Şampiyona sonrası Erzurum'a gelen Kadın Curling Milli Takımımız, havaalanında çiçeklerle ve folklör gösterisiyle karşılandı. Antrenör Fatih Ağduman yönetiminde, Dilşat Yıldız, Öznur Polat, Ayşe Gözütok ve Semiha Konuksever’den oluşaü milli takımızın bu başarısı EYOF öncesi büyük bir moral kaynağı oldu. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.