HAZIRLIK MAÇLARI

20 Aralık 2016 Salı

İZZETTİN ÇUBUKLU’DAN KAÇAMADI: 1-1

İZZETTİN ÇUBUKLU’DAN KAÇAMADI: 1-1
Süper Amatör Lig 4.Grupta küme düşme hattını yakından ilgilendiren maçta İzzettinspor, 1-0 öne geçtiği, saha ve seyirci avantajıyla oynadığı maçta galibiyeti koruyamadı.

İki takım açısından da büyük önem taşıyan maça çok iyi başlayan ev sahibi İzzettin 17. dakikada Abdullah Yılmaz’ın golüyle 1-0 öne geçti.
Golü erken bulan Kırmızı Siyahlılar soyunma odasına da 1-0 önde gitti.
İkinci yarıda Çubukluspor beraberlik için daha arzulu ve istekli bir oyun ortaya koydu. İzzettinspor önde olmasına rağmen oyunu tutmakta zorlandı. 71. dakikada konuk takımın golü geldi: 1-1.
Kalan sürede başka gol olmayınca iki takım da 1 puanla yetinmek zorunda kaldı. Bu sonuçla İzzettinspor 14, Çubukluspor da 15 puana yükselirken iki takım da ateş hattının içinde kalmaya devam etti.

İZZETTİN İYİ YOLDA
İzzettinspor 1-0 öne geçtiği maçta Çubukluspor önünde skoru koruyamamasına rağmen oynadığı istekli, arzulu ve tempolu oyunla gelecek haftalar için taraftarlarını umutlandırdı.
Maçın 1. dakikasındaki isteği son dakikaya kadar oyuna yansıtan ev sahibi ekip 3 puan yerine sahadan 1 puanla ayrılsa da oyun kalitesi olarak vasatın üzerine çıktı. Oyunuyla sınıfı geçen İzzettin, son iki maçta aldığı Esenyurt ve Çıksalın yenilgilerini de unutturmuş oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.