HAZIRLIK MAÇLARI

27 Aralık 2016 Salı

İstanbulspor A.Ş, Başakşehir'den Rövanşı Aldı.2-1

İstanbulspor A.Ş, Başakşehir'den Rövanşı Aldı.2-1
TFF Coca Cola Gelişim Ligi U-19 da yere alan iki İstanbul takımlarından İstanbulspor A.Ş ile Medipol Başak şehir Futbol Kulübü ligin 17.Haftasında karşı karşıya geldiler.


Küçükçekmece Halkalı Etap sahasında oynanan maçı İstanbul Bölgesinden Utku Anıl Saykara, Hasan Ulaş Özmen, Suat Üstündağ ve Murat Altınok hakem üçlüsü yönetti.

Müsabakanın ilk yarısında misafir takım Medipol Başak şehir takımı Hamza’nın attığı golle 1-0 öne geçti. Ev sahibi takım İstanbulspor A.Ş Özkan ile karşılık vererek ilk yarıyı 1-1 soyunma odalarına gittiler.

İkinci yarı daha baskılı ve atak futbol sergileyen Sarı-Siyahlılar oyun hâkimiyetliğini de eline alması sonucu Uğurun attığı golle karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan takım oldu.

İstanbulspor A.Ş ligin ilk karşılaşmasında deplasmanda 2-1 mağlup olduğu Medipol Başakşehir takımını ikinci maçta kendi sahasında aynı skorla 2-1 yenerek hem rövanşı hem de üç puanı alan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.