HAZIRLIK MAÇLARI

28 Aralık 2016 Çarşamba

İstanbul Sinospor Gençlerinden Şampiyonluk Sesleri.2-1

İstanbul Sinospor Gençlerinden Şampiyonluk Sesleri.2-1
İstanbul U-17/A Gençler Ligi 8.Grupta Şampiyonluk yarışı veren İstanbul Sinopsor grubun güçlü takımlarından Küçükçekmece İdman Yurdu takımını zorda olsa 2-1 yenerek şampiyonluk yolunda ligin son haftasında avantajlı girmiş oldu.


Küçükçekmece Halkalı Etap sahasında Küçükçekmece İdman Yurduspor, İstanbul Sinopsor takımları arasındaki önemli maçı her iki takım Kulüp Başkanları, yöneticileri ve az sayıda olsa sporsever izledi. Murat Çebi, Suat Üstündağ ve Kadir Yeniyol hakem üçlüsü yönetti.

Müsabakanın ilk yarısında İstanbul Sinop sor 29.Dakikada Mehmet’in attığı golle 1-0 üstün kapadı.


İkinci yarıda baskılı futbol sergileyen sar-Laciverti İstanbul Sinop sor takım 42.Dakikada İsmail'in attığı golle farkı ikiye skoru da 2-0 yapan gollü attı.

70.Dakikada ev sahibi Küçükçekmece İdman Yurdu spor uygar ile gollü bularak skoru 2-1 yaptı ve farkı bire indiren gollü atmış oldu.

Karşılaşmada başka gol olmayınca günün maçını İstanbul Sinop spor 2-1 kazanarak puanın 32'ye çıkarttı ve son haftaya Şampiyonluk yolunda avantajlı girmiş oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.