HAZIRLIK MAÇLARI

24 Aralık 2016 Cumartesi

İSTANBUL SAHİLSPOR U-15 ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI.

İSTANBUL SAHİLSPOR U-15 ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI.
İstanbul Anadolu yakasının yeni takımlarından İstanbul Sahilspor alt yapıya verdiği değerin meyvelerini teker teker toplamaya başladı.


Sezona Şampiyonluklar parolası ile başlayan İstanbul Sahilspor 1. Amatör Ligde mücadele eden A takımı ile iddasını devam ettirirken U-15 liginde 16 maçta 16 galibiyetle grubunda Şampiyonluğa ulaştı. Grubunda attığı 82 gole karşılık yediği 6 golle başarılı bir grafik elde eden U-15 takımı elde ettikleri Şampiyonluk ile İstanbul Sahilspor yönetimini ve her zaman desteğini eksik etmeyen ailelerini gururlandırmayı başardılar.


U-17 liginde de kalan 2 maç öncesi grubunda Şampiyonluğun en büyük adayı olan İstanbul Sahilspor Genel Koordinatörü Ahmet Göktaş, sezon boyunca katıldıkları liglerde iddialı olduklarını belirtirken birlikte mücadele gösterdikleri gençlere mücadelenin yanı sıra centilmenliğin önemini ve iyi bir futbolcu olmayı öğütlediklerini söyledi.


Geleceğin sporcularını alt yapıların da yetiştirmenin gayreti içinde olduklarını söyleyen Ahmet Göktaş, önümüzdeki 5 sene içinde A takıma dışarıdan transfer yapma gereği duymadan yetiştirdikleri gençlerle sahada mücadele edeceklerini belirtti.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.