HAZIRLIK MAÇLARI

13 Aralık 2016 Salı

İSTANBUL MESUDİYESPOR'DA KEYİFLER YERİNDE.

İSTANBUL MESUDİYESPOR'DA KEYİFLER YERİNDE.
İstanbul Süper Amatör Lig 10. Grupda geride kalan hafta önemli bir başarıya imza atan İstanbul Mesudiyespor’da keyifler yerinde. Mor-Sarılı ekip Paşabahçe Stadında konuk ettiği Grup Lideri Yeşilköyspor’u 2-0 mağlup ederken aradaki farkı da üçe indirme başarısı göstermişti.


Beykoz’un güçlü temsilcisinde kalan maçlar için daha da bir umut hali söz konusu. Kulüp Asbaşkanı Erdal Okutan, futbolcuları ile gurur duyduklarını ifade ederken, “ Bizim açımızdan gerçekten de zor bir müsabaka oldu. Rakip atakları başarı ile savuşturup attığımız goller ile gelen avantajımızı maç sonuna kadar taşıdık. Bu galibiyet bize Yükselme Grubuna kalma yönünde önemli bir katkı sağlayacaktır” diye konuştu.

İstanbul Mesudiyespor Takımı ile çıktığı ilk maçtan gelen galibiyetin sevindirici olduğunu söyleyen yeni Teknik Sorumlu Gökhan Baladin ise takımının gerçekten de kaliteli isimlerden oluşan bir kadroya sahip olduğunu hatırlatırken, “ Özellikle Yeşilköyspor maçından alacağımız bir galibiyetin anlamı büyük olacaktı. 2-0’lık galibiyet ile önemli bir avantaj da yakalamış olduk. Futbolcularımı kutluyorum, burada gördüm ki bu işe gönül vermiş birçok değerli büyüğümüz var. İnşallah onların beklentilerini boşa çıkarmayacağız “ şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.