HAZIRLIK MAÇLARI

28 Aralık 2016 Çarşamba

Irmak Spor Teknik Direktörü Cahit Kesler “BU KADAR ŞEY BEKLEMİYORDUM”

Irmak Spor Teknik Direktörü Cahit Kesler “BU KADAR ŞEY BEKLEMİYORDUM”
Irmakspor Teknik Direktörü Cahit Kesler sene başında bu kadroyu kurarken bu noktalara gelmeyi  düşünmediklerini söyledi.

Yücespor önünde alınan 4-0’lık galibiyetin ardından konuşan Kesler “Sezon başında biz bu kadroyu yaparken bu kadar şey beklemiyordum futbolcu arkadaşlardan. Geçen seneden bir kişi kaldı. Sıfırdan kadro yaptık. Ona rağmen iyi mücadele etti arkadaşlar. Sevgili onursal başkanımız Cenap Altıok ve başkan vekilimiz sevgili Yüksel Kır’ın da bu başarıda emeği büyük oldu.” diye konuştu. Kesler, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da Play Off’a kalmak istediklerini, geçtiğimiz sene yaptıkları hatalara  düşmeden bu kez Bölgesel Amatör Lige yükselmek istediklerini sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.