HAZIRLIK MAÇLARI

28 Aralık 2016 Çarşamba

IRMAK PLAY OFF’A AKIYOR.

IRMAK PLAY OFF’A AKIYOR.
Süper Amatör Lig 1.Grupta zirve mücadelesi veren Irmakspor, bugün oynadığı maçta kümede kalma savaşı veren rakibi Yücespor önünde sahadan 4-0 galip ayrılarak gözünü Play Off’a dikti.


İstanbul Kartal Belediyesi’nin Okspor deplasmanında 2 puan bırakmasının ardından ikincilik için büyük bir avantajın sahibi olan Zeytinburnu temsilcisi puan farkını da 4’e çıkararak bitime üç hafta kala büyük bir avantajın sahibi oldu.


Merkezefendi Stadı’nda oynanan maçta oyunun kontrolünü maç boyunca elinde tutan ev sahibi ekip 23.  dakikada Tahsin’in attığı golle 1-0 öne geçti. Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. İkinci yarıya da hızlı başlayan Irmakspor oyunu rakip sahaya yıktı.

Ev sahibi ekip 50. dakikada Muhammet Çoban’ın golüyle skoru 2-0 yaptı. 72. dakikada sahneye çıkan Alper Kabacalı farkı açarlken, 87.  dakikada attığı golle maçın skorunu belirledi: 4-0.

Bu sonuçla 45 puana yükselen Irmakspor İstanbul Kartal Belediye ile puan farkını 4’e çıkararak ikincilik için en büyük aday haline geldi.

Yücespor da bu yenilgiyle 15 puanda kalarak ligde kalma şansını adeta mucizelere bıraktı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.