HAZIRLIK MAÇLARI

26 Aralık 2016 Pazartesi

İHSANİYE MUCİZESİ

İHSANİYE MUCİZESİ
Süper Amatör Lig 7.Grupta ligde kalma mücadelesi veren İhsaniyespor, kendi sahasında ve seyircisi önünde Yıldırımbosna önünde 2-0 yenik duruma düştüğü maçı 3-2 kazanarak büyük bir mucizenin altına imza attı.

İhsaniye Stadı’nda oynanan maça konuk takım fırtına gibi başladı. Yıldırımbosna ilk 20 dakikada bulduğu gollerle 2-0 öne geçerek rakibine büyük bir şok yaşattı. İlk yarım saatin ardından toparlanarak kendine gelen ev sahibi ekip 43. dakikada Hasan Ali Anıl’ın golüyle durumu 2-1 yaparak ilk yarının skorunu belirledi. İkinci yarıda oyuna ağırlığını koyan İhsaniyespor 59. dakikada Hasan Yılmaz’ın penaltıdan attığı golle skora ortak oldu: 2-2. 
Maçın son bölümü büyük bir heyecana sahne oldu. 83. dakikada mükemmel bir kafa golüne imza atan Hasan Yılmaz İhsaniye Spor'a 3 puanı getiren isim oldu. 3-2. 
İkinci yarıda muhteşem bir oyun ortaya koyan İhsaniye’nin Hasan Yılmaz, Mahir ve Telat’la da toplamda 4 topu direkte patladı. İhsaniyespor Teknik Direktörü Akın Yüce de ikinci yarıda yaptığı değişikliklerle maça damga vuran isim oldu. İkinci yarıda üçlü savunmaya dönerek çift santrafora dönen Yüce, ortasahayı da kalabalık tutarak alınan galibiyette büyük rol oynadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.