HAZIRLIK MAÇLARI

27 Aralık 2016 Salı

İFA spor U-14 Rahat Kazandı.

İFA spor U-14 Rahat Kazandı.
İstanbul U-14 Ligi 8.Grupta Ligin ilk haftası İFA spor ile Çağrım Marmara 1907 takımları karşı karşıya geldi ve karşılaşma boyunca üstün futbol sergileyen ev sahibi İFA spor karşılamayı 5-1 kazanarak lige üç puanla başlamasını bildi.İFA spor sahasında ligin ilk haftası İFAspor, Çağrım Marmara 1907 takımları arasındaki maçı Gülhan Terlikli yönetti.

Yağmurlu ve soğuk havaya rağmen her iki takım oyuncuların sahada sergilediği oyun izleyenlerin azda olsa içini ısıttı. Ligin ilk haftasında karşılaşmayı 5-1 kazanan İFA spor U-14 Takımı sahadan mutlu ayrılırken misafir takım Çağrım Marmara 1907 maçtan sonra rakiplerini tebrik etmeleri centilmenlik adına güzel davranıştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.