HAZIRLIK MAÇLARI

20 Aralık 2016 Salı

İdman Yurdu Adım adım Şampiyonluğa Doğru Koşuyor.

İdman Yurdu Adım adım Şampiyonluğa Doğru Koşuyor.
İstanbul 1.Amatör Lig 4.Grupta lider Küçükçekmece İdman Yurdu spor ligin 14.Haftasında grubun iddialı takımlarından olan Kazım Karabekir Mevlana spor’u 3-0 yenerek şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmanın mutluluğunu yaşadı.Karşılaşama öncesi Küçükçekmece İdman Yurdu spor Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu misafir takım Kazım Karabekir Mevlana spor kulüp Başkanı Mustafa Türlü ve yönetimini karşıladı. Küçükçekmece Metin Oktay sahasında oynanan maçı Hakan Karaburunoğlu, Ramazan Gülhan ve Suat Üstündağ hakem üçlüsü yönetti.
Her iki takımında kazanmak için çıktığı önemli maçta hızlı başlayan ev sahibi Küçükçekmece İdman Yurdu spor 11 ve 45+2. Dakikada attığı gollerle ilk yarıyı 2-0 önde kapatan takım oldu.


İkinci yarıda baskılı ve atak futbol sergileyen ev sahibi Küçükçekmece İdman Yurdu spor ikinci yarıda oyuna dahil olan Eyüp Kırmızı-Siyahlı takımın ve karşılaşmanın skorunu belirleyen gollünü attı.
Haftanın zorlu maçı olan Kazım Karabekir Mevlana spor maçını 3-0 kazanan Küçükçekmece İdman Yurdu spor üç puanı alarak liderliğini sürdürdü.

Stat: Küçükçekmece Metin Oktay 
Hakemler: Hakan Karaburunoğlu, Ramazan Gülhan, Suat Üstündağ
Küçükçekmece İdman Yurdu: Utkucan, Birtan(Emin),Kadir, Selman, Özcan, Adnan, Kaan, Ozan, Yunus, Veysel(Eyüp),Kadir (Orhan)
Kazım Karabekir Mevlana: Recep, Feyyaz, Furkan Öztürk, Hakan, Ercan(Mustafa Kaya),Sedat, Sadık, Özgür(Furkan Karahan),Üzeyir, Tayfun, Mustafa Şenses(Adem)
Goller: 11,45+2.Dk Yunus ve 80.Dk Eyüp

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.