HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

HASAN KARA, İZZETTİN SPOR YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ETTİ

HASAN KARA, İZZETTİN SPOR YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Esenyurtspor Kulüp Başkanı Hasan Kara’dan İzzettinspor’a teşekkür geldi.
İşlerinin yoğunluğu nedeniyle maçta olmamasına rağmen maçın başından sonuna kadar yöneticilerle telefon trafiği yapan Kara’nın İzzettinspor yönetiminin kendilerine gösterilen misafiperverlikten dolayı mutlu olduğu kaydedildi.
Yöneticilerin, telefonda İzzettin Stadı’nda en iyi şekilde ağırlanıp misafir edildiklerini, en ufak kötü bir söz bile  duymadan maçı tamamladıklarını ifade ettikleri kaydedildi. Maç sonrasında da gazetemize konuşan kulüp başkanı Hasan Kara, İzzettinspor yönetimine teşekkür etti. Kara “İzzettinspor yönetimine, seyircisine ve futbolcusuna bize gösterdikleri ilgi ve alakadan  dolayı çok teşekkür ediyorum. Herkesin beklentisinin aksine bizim dost, kardeş kulüp olduğumuzu bize gösterdiler. Kendilerine bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.” dedi.
Kara, Cumartesi günü Beşiktaş’ta meydana gelen bombalı saldırıyı da Türk milleti olarak kınadıklarını, terörü lanetlediklerini sözlerine ekledi.
Kara “Esenyurtspor yönetim kurulu olarak bu terörü lanetliyoruz. Tüm Türk milletine baş sağlığı diliyoruz.” dedi. Kara’nın önümüzdeki günlerde Esenyurt’taki kulüpleri bir araya getirerek terörü protesto etmek için hazırlık içinde olduğu kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.