HAZIRLIK MAÇLARI

27 Aralık 2016 Salı

Hafta Sonu Maçlar Oynanacak.

Hafta Sonu Maçlar Oynanacak.
Hafta sonu yıl sonu olması sebebi ile yeni yıl tatilinin olabileceği gündemi son günlerde meşgul etmeye başlamıştı. TFF İstanbul İl Temsilciliği tartışmaları bitiren açıklamayı yaptı.

Hafta sınu Yerel Amatör Lig müsabakaları oynanacak. TFF İstanbul İl temsilciliği ve İASKF'nin konuya ilişkin açıklamasında şu cümlelere yer verildi.
"KULÜPLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

2016 - 2017 Sezon Planlaması doğrultusunda 31 Aralık 2016 Cumartesi günü ve 1 Ocak 2017 Pazar günü liglerimiz planlandığı şekilde oynanacak olup herhangi bir erteleme veya değişiklik bulunmamaktadır.
Kulüplerimizin hazırlıklarını bu doğrultuda yapmaları önemle rica olunur."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.