HAZIRLIK MAÇLARI

21 Aralık 2016 Çarşamba

Gültepe Özgençlik'ten, Şehremine Yarım Düzine.

Gültepe Özgençlik'ten, Şehremine Yarım Düzine.
İstanbul 1.Amatör lig 9. Grupta şampiyonluk yarışı veren Gültepe Özgençlikspor kendi sahasında grubun son sırasında bulunan Şehreminspor’u 6-0 farklı skorla mağlup ederek iddiasını sürdürdü.


Yeşilova Kemal Aktaş sahasında müsabakayı, Ertuğrul Yolcu, Yüksel Büyüktanır ve Gökhan Yılmaz hakem üçlüsünün yönettiği Karşılaşma öncesinde terör olaylarında hayatını kaybeden şehitler için bir dakikalık saygı duruşu yapıldı. 

15. Dakikada Gültepen Özgençlikspor takım kaptan Anılcan Yılmaz takımın gollünü atarak Şehreminspor karşında 1-0 öne geçirdi.

37.Dakikada ceza sahasının sağ çaprazında Sercan'ın düşürülmesi sonucu serbest vuruş kazanan Kırmızı-Beyazlılarda topun başına Anılcan Yılmaz geçti. Başarılı Futbolcu şık vuruşu topu ağlara yollayarak takımının ve kendinin ikinci gollünü atarak farkı ikiye skoru da 2-0 yaptı.

42.Dakikada ev sahibi takımda Sercan takımının üçüncü ilk yarınında skorunu belirleyen gollünü kayıt etti ve ilk yarıyı 3-0 önde kaptan Gültepe Özgençlikspor soyunma odasına mutlu giden takım oldu.

İkinci yarı da farkı artırma arzusu ile sahaya çıkan Gültepe Özgençlikspor 52.Dakikada günün başarılı isimi olan Sercan kendisinin ikinci takımının Dördüncü gollünü kayıt ederek skoru 4-0 yaptı.
56.Dakikada Gültepe Özgençlikspor takım kaptanı Anılcan  hat-trick yaparak kendisinin üçüncü takımını beşinci gollünü attı skor 5-0 oldu.
67. Dakikada yine sol kanattan geliştirilen atakta ceza sahası içine topla buluşan Ahmet topu ağlara yolladı fark altıya çıktı skor 6-0 oldu.
Karşılaşmada başka gol olmayınca Gültepe Özgençlikspor karşılaşmayı 6-0 farklı skorla Şehreminspor’u yenerek üç puanı alarak 29 puanla lider Çapaspor’un ardından şampiyonluk iddiasını sürdürmüş oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.