HAZIRLIK MAÇLARI

2 Aralık 2016 Cuma

Gültepe Özgençlikspor Lider Çapaspor'u mağlup etti.

Gültepe Özgençlikspor Lider Çapaspor'u mağlup etti.
İstanbul 1.Amatör Lig 9.Grupta Gültepe Özgençlikspor, namaglûp lider Çapaspor’u yenerek üç puanı alırken aradaki puan farkınıda ikiye indirdi.

İstanbul 1.Amatör Ligi 9. Grupta mücadele eden Gültepe Özgençlikspor, kendi evinde ağırladığı grubun lider takımı Çapaspor'u 2-0 mağlup etti.
Ligin 9.Haftasında 9.Grupta şampiyonluk yarışı veren Gültepe Özgençlikspor ile Çapaspor takımları Yeşilova Kemal Aktaş sahasında karşı karşıya geldiler. Günün önemli maçını Erhan Altaş, Hasan Ulaş Özmen ve Özkan Aydın hakem üçlüsü yönetti.

İstanbul 1.Amatör Ligi 9. Grupta mücadele eden Gültepe Özgençlikspor, kendi evinde ağırladığı grubun lider takımı Çapaspor'u ağırladı. Gültepe Özgençlikspor, maçın henüz 29. Dakikasında Bilal'ın golü ile 1-0 öne geçti. 56. Dakikada Tolga Gültepe Özgençlikspor 'un ikinci golünü attı ve durumu 2-0 yaptı. Karşılaşmada başka gol olmayınca Gültepe Özgençlikspor, lider Çapaspor'u 2-0 mağlup ederek hem yenilmezliğine son verdi hem de aradaki puan farkını ikiye indirmiş oldu.

Stat: Yeşilova Kemal Aktaş

Hakemler: Erhan Altaş, Hasan Ulaş Özmen, Özkan Aydın

Gültepe Özgençlikspor, Mehmet, Furkan, Murat, Emre, Tolga, Taygun, Oğuzhan, Serkan, Onur, Anılcan, Bilal

Çapaspor, Ümit, Semih Ortak, Semih Bilen, Şeref, Aykut, Berat, Feyon, Hasan, Alican, Mustafa, Soruhan

Goller:29.Dk Bilal,56.Dk Tolga

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.