HAZIRLIK MAÇLARI

21 Aralık 2016 Çarşamba

Gültepe Özgençlik U15'leri Avans verdi.

Gültepe Özgençlik U15'leri Avans verdi.
İstanbul U-15/Gençler ligi 13. Grupta prestij maçları oynayan Gültepe Özgençlilspor kendi sahasında Ulusspor karşısında 3-0 yenik duruma düşmesine rağmen karşılaşmayı 5-3 kazanmasını bildi.

Yeşilova Kemal Aktaş sahasında Gökhan Yılmaz, Yüksel Büyüktanır ve Hasan Can melek Hakem üçlüsü yönetti.
Karşılamaya hızlı başlayan misafir takım Ulusspor ilk yarım saatte attığı gollerle 3-0 öne geçti.
Ev sahibi takım Gültepe Özgençlilspor Oğuzcanın attığı golle farkı ikiye indirirken ilk yarınında skorunu belirleyen gollünü attı ve ilk yarıyı misafir takım Ulusspor 3-1 önde kapattı.
İkinci yarı oyun hakimiyetini eline geçiren ve rakip kalede daha etkili olan ev sahibi takım Gültepe Özgençlilspor Burak(3)  Oğuzcan'ın attığı gollerle 3-0 yenik duruma düştüğü Ulusspor karşında 5-3 kazanarak üç puanı alan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.