HAZIRLIK MAÇLARI

19 Aralık 2016 Pazartesi

GOL DÜELLOSU ÖMERLİ’NİN


GOL DÜELLOSU ÖMERLİ’NİN: 5-4
U 17 B Ligi 2.Grupta zirve mücadelesi veren Avcılar 1903’e son haftaların flaş ekibi Ömerlispor’dan büyük darbe. İki siyah beyazlı takımı karşı karşıya getiren ve gol düellosuna sahne olan maçta konuk Ömerlispor sahadan 5-4 galip ayrılarak rakibinin zirve hesaplarını zora soktu. Avcılar Atatürk Stadyumunda oynanan maçın ilk yarısın da 3-1 önde kapatan Ömerlispor maçı da 5-4 kazanarak son haftalardaki yükselişine devam etti.

Misafir takıma 3 puanı getiren golleri Hüseyin Sapanca 2, Volkan, İsa ve Tuğrul attı. Avcılar 1903 da Ufuk, Çağlayan, Tarcan ve Halil’le rakip fileleri 4 kez havalandırmasına rağmen gol düellosunda kaybeden taraf oldu.


Maçın son dakikalarında beraberlik için rakip kalede yoğun bir baskı kuran, son 5 dakikalık bölümü adeta rakip cezaalanı içinde oynayan ev sahibi ekip sonuca gidemedi.

80 dakika boyunca müthiş bir mücadele ortaya koyan Ömerlispor skoru bulduktan sonra son dakikalarda da üstünlüğünü korumak için adeta Çanakkale Geçilmez’i oynadı.


Taraftarların mükemmel bir mücadeleye tanıklık ettiği maçta iki takım oyuncuları da son düdüğe kadar elinden geleni sahaya koydu.

.Bu sonuçla haftaya ikinci sırada giren Avcılar 1903 22 puanda kalırken, 19 puana yükselen Ömerlispor da gözünü üst sıralara dikti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.