HAZIRLIK MAÇLARI

21 Aralık 2016 Çarşamba

Genç raketler nefes kesti.

Genç raketler nefes kesti.
Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortak düzenlenen Şehit Halis Demir Okul Sporları Turnuvasında Masa tenisinde genç raketler nefesleri kesti.

Nasrettin Hoca Orta Okulu Spor Salonu’nda iki gün süren Masa Tenisi Turnuvasına 52 Takım dan 79 Kız,132 Erkek sporcu olmak üzere toplam 208 sporcu 6 kategoride yapıldı.

İki gün boyunca kıyasıya mücadelenin sürdüğü turnuva sonucunda dereceye giren öğrencilere ve Sporculara madalya tarafından verilirken, bir de hatıra fotoğrafı çektirildi. 
Küçük Kızlar
1.Dr.Hulisi Behçet O.Okulu
2.Halide Edip Adıvar O.Okulu
3.Özel Bilfen Koleji
Küçük Erkekler
1.Dr.Hulisi Behçet O.Okulu
2.Özel Bilfen Koleji
3.Özel Bilfen Koleji
Yıldız Kızlar
1.Nasrettin Hoca O.Okulu
2. Halide Edip Adıvar O.Okulu
3.Sultan Reşit O.Okulu
Kızlar Erkekler
1.Nasrettin Hoca O.Okulu
2.Özel Halkalı Okyanus Koleji
3. Halide Edip Adıvar O.Okulu
Genç Erkekler
1.Özel Ted  Ataken Koleji
2.TOKİ Halkalı İmam Hatip Lisesi
3.TASEV
Genç Kızlar
1.Halkalı İMKB Lisesi
2.Fahrettin Kerim Anadolu Lisesi
3.Küçükçekmece Anadolu Lisesi
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.