HAZIRLIK MAÇLARI

23 Aralık 2016 Cuma

FIFA Futsal Antrenörlüğü Sertifika Programı, Antalya'da düzenlendiTürkiye Futbol Federasyonu ve FIFA işbirliğiyle Antalya'da Futsal Antrenörlüğü Sertifikasyon Programı düzenlendi.

19-23 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen bu eğitime 27 kursiyer katıldı. Programda eğitimi, Finlandiya Futsal Milli Takımı ve Dinamo Zagreb Futsal Takımı antrenörü olan, aynı zamanda FIFA Futsal Eğitmeni unvanını taşıyan Mico Martic verdi. Eğitimde teorik derslerin yanı sıra saha uygulamaları da yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.