HAZIRLIK MAÇLARI

13 Aralık 2016 Salı

FERİKÖY'DEN ŞEHİTLER ANISINA BİR ANLAMLI DAVRANIŞ DAHA...


10.12.2016 Tarihinde Beşiktaş'ta gerçekleşen hain ve kanlı terör eyleminde hayatlarını kaybedip şehit olan vatandaşlarımız ve polislerimiz adına mevlüd yemeği veren Feriköy Sor Klübü Başkanı Oktay Ertuğrul ve yöneticiler organizasyonu tertip eden Feriköy Spor Klübü Müdürü Mahir Kılıç'tan vatanı,milletini seven herkese davet.16.12.2016 tarihinde 1.yer:Berham Çavuş Camii 2.yer:Hasan Zeynep Camii 3.yer:Feriköy Paşa Mah. Merkez Camii'nde Cuma namazına müteakipen tüm halkı terörü lanetlemek adına davet.Feriköy Spor Klübü'nü göstermiş olduğu örnek davranıştan dolayı birkez daha kutlar,şehtlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet,sevenlerine baş sağlığı dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.