HAZIRLIK MAÇLARI

1 Aralık 2016 Perşembe

Fatih Vatan Firesiz Devam Ediyor.

Fatih Vatan Firesiz Devam Ediyor.
Türkiye Kadınlar 2. lig temsilcisi Fatih Vatan Spor ligin 3. haftasında evinde konuk ettiği Kocaeli Harb-iş karşısında her iki yarıda Kader Kısa ve Sultan Demirci'nin ayağından bulduğu gollerle sahadan 2-1 galibiyetle ayrıldı. Konuk ekibin tek golü 82. dakika da Sümeyra'dan geldi.Kadınlar 2. Ligi 3. Hafta mücadelesinde Fatih Vatanspor sahasında 24 haftadır yenilgi yüzü görmeyen Kocaeli Harb-İşspor’u misafir etti.  Karşılaşmayı İstanbul bölgesi hakemlerinden Ercan Olgun, yönetirken yardımcılıklarını Aykut Çan (İstanbul) ve Batuhan Demircan (İstanbul) yaptı. 
Karşılaşmaya konuk ekip Harb - İş etkili başladı. Ceza alanı içinde rakibine pozisyon vermeyen İstanbul temsilcisi karşısında Harb - İş uzaktan şutlarla gol şansı bulmaya çalışsa da kaleci Özlem başarılı performansı ile yerinde müdahalelerle rakibine bu şansı tanımadı.

Rakibin ilk çeyrekteki baskısını kırmayı başaran Fatih Vatan Spor oyunda dengeyi kurdu. Bu aynı zamanda golün geldiği dakikalar oldu. Kader Kısa'nın golü ile Vatan Spor 1-0 öne geçmeyi başardı. Bu aynı zamanda ilk yarınında skoru oldu.


İkinci yarıda skor üstünlüğünü eline geçiren Fatih Vatan Spor daha kontrollü bir oyunu tercih etti. Harb -İş'in beraberlik için yüklenmesi karşısında cevap 78. dakika da Sultan Demirci'den geldi. Sultan'ın golü ile Vatan Spor 2-0 öne geçti. Bu golden 4 dakika sonra HArb - İş lejine çalınan penaltı atışı için topun başına geçen Sümeyra farkı 1'e indirdi. 2-1
Penaltı golü sonrasında konuk takımın berabrlik için baskısı arttı. Fatih Vatan Spor'lu oyuncular geride kalan 8 dakika da rakiplerine gol şansı vermeyince 24 haftadır yenilmeyen Harb-İş'in yenilmezlik ünvanına son vermekle kalmadılar kendileri de serilerine devam ettiler. 
STAD : Fatih Mimarsinan
HAKEMLER : Ercan Olgun, Aykut Çan, Batuhan Demircan
FATİH VATAN SPOR : Özlem Gezer, Hülya Ünlü (Nuray Perçi 61'), Esra Çiftçi, Mevlüde Öztürk, Sultan Demirci (Melek Aktı 80'), Özge Uzuner, Kader Kısa, Fatma Ataş, Özlem Şahintürk, Filiz Tuna (Gönül Yıldırım 87'), Duygu Yıldız 
YEDEKLER : Kader Karagöz, Gönül Yıldırım, Nuray Perçin, Şilan Alkoç, Melek Aktı, Hanım Beyazkaz, Cansel Gözüaçık 
TEKNİK SORUMLU : Ali Haydar Şahin

KOCAELİ HARB-İŞ : Seda İnci, Fatma Sağra Öztürk, Ece Tekben, Rabia Balaban, Sümeyra Kıvanç, Helin ataç,İlayda Çamur, Havva Nur Tezcan, Ebru Atıcı, Buse Güngör, Ayçahan Tekmen
YEDEKLER : Ayşe Yılmaz, Zeynep Betül eroğlu, Açelya Öztürk, Leyla İlter
TEKNİK SORUMLU : Hasan Alemdaroğlu
SARIKART : Mevlüde Öztürk 90+3 (FATİH VATAN SPOR) / Havva Nur Tezcan 90+2, Fatma Sağra Öztürk 90+3 (KOCAELİ HARB-İŞ)
GOLLER : Kader Kısa 17', Sultan Demirci 78' (FATİH VATAN SPOR) / Sümeyra Kıvanç 82' (KOCAELİ HARB-İŞ)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.