HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

ESENYURT KAZANMAYI HATIRLADI.
Süper Amatör Küme 4.Grupta alt sıraları yakından ilgilendiren maçta Esenyurt deplasmanda İzzettinspor’u 2-1 mağlup ederek haftalardan beri süren galibiyet özlemine son vermiş oldu.

İzzettin Stadı’nda oynanan maçta ilk gol ev sahibi ekipten gelmesine rağmen son gülen konuk Esenyurtspor oldu. Bu sezon sahasında hiçbir rakibine geçit vermeyen İzzettinspor son dakika golüyle ilk yenilgisini tattı. Maçın ilk yarısı denk kuvvetlerin mücadelesine sahne olurken iki takım da gol kaydına muvaffak olamadı. İkinci yarı yine dengede giderken ev sahibi ekip 62. dakikada bulduğu golle 1-0 öne geçti. Esenyurtspor bu gole 81. dakikada Ege’nin golüyle yanıt verince skora eşitlik geldi: 1-1. Bu bölümde konuk takımın Ege ve Umut’la da iki topu direkte patladı. Herkes maçın bu skorla biteceğini beklerken 90+1. dakikada sahneye çıkan Eren kafayla maçın skorunu ilan etti: 1-2. Bu sonuçla Esenyurt puanını 14’e yükselterek uzun hatalar sonra küme düşme hattının üstüne çıkarken İzzettin de 13 puanda kalarak küme düşme hattının içine geriledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.