HAZIRLIK MAÇLARI

19 Aralık 2016 Pazartesi

ErgeneVelimeşe tam gaz yola devamBölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcilerinden ErgeneVelimeşe takımı evinde oynadığı müsabakada Sultangazispor engelini aşmasını bildi.
Müsabaka öncesinde ErgeneVelimeşe takımı liderliğini perçinlemek,Sultangazisporzirveden uzaklaşmamak adına bir strateji ile müsabakaya bakıyordu.


İlk kırkbeş dakikada oyunun kontrolü evsahibi ekipte görünmesine rağmen zaman zaman Sultangazispor takımının oyunu dengelediğini ve gol için ataklarını gözlemledik.


Müsabakanın ikinci yarısında ErgeneVelimeşe takımı oyunda üstünlüğünü belirginleştirmeye bşlayınca son haftaların formda oyuncusu Şakir Bozlar sahneye çıktı ve takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti.

Müsabakanın son dakikalarında siyahi oyuncu Patrick evreye girdi ve skoru 2-0 yapan golü kaydetti.Bu gol aynı zamanda müsabakanınskoru olarak tabelada yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.