HAZIRLIK MAÇLARI

19 Aralık 2016 Pazartesi

Edirnespor yarışta bende varım dediBölgesel Amatör Lig 12.Grup zirve mücadelesi yapan iki kaliteli takımın mücadelesinde gülen taraf Edirnespor oldu.
Hatrı sayılır bir taraftar topluluğunun takip ettiği müsabaka soğuk ama yağışsız bir havada oynandı.İki takımında kaliteli futbolu taraftarların soğuk havada sıcak atmosfer yaşamasına sebep oldu.Gebzespor taraftarı açık tribünde yerini aldı.


Müsabakaya her iki takımda son derece istekli ve tempolu başlamasına rağmen gösterilen çabalar gol kaydını getirmedi ve devre arasına golsüz girildi.Müsabakanın ikinci arısında Edirnespor resmen müsabakaya damgasını vurdu ve oyunun kontrolünü eline geçirdiği gibi birbirinden güzel üç gol sığdırmayı başardı.Uğur Kapısız'ın iki güzel golü ve İbrahim Keleş'in akıl dolu golü müsabakanın üç golle üç puan ile neticelnmesini sağladı.Yeni Teknik Direktör Aydın Kahraman Hoca ile birlikte güzel bir hava yakalayan Edirnespor bu önemli üç puanla birlikte adeta bu yarışta bende varım dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.