HAZIRLIK MAÇLARI

15 Aralık 2016 Perşembe

Dudulluspor, yola devam ediyor.

Dudulluspor, yola devam ediyor.
TFF Kadınlar 3.Lig 1.Grup’ta Dudulluspor kızları Sarıyer deplasmanından farklı galibiyet ile döndüler.

Sarıyer Belediye karşısında maça hızlı başlayan Dudulluspor henüz 9.dakikada Aze Sude Sayan ve 11. dakikada Bensu Eren’in golleri ile 2-0 öne geçti. 39.dakikada Melisa Demir ile bir gol daha kazanan yeşil beyazlılar devre arasına üç farkla önde gittiler.
İkinci yarıya da hızlı başlayan Dudulluspor 47.dakikada Ferda Çevik, 51.dakikada Gaye Şahinoğlu ve 55.dakikada Cansel Ünal ile üç gol daha buldu. Kalan dakikalarda oyunu kontrol eden Dudulluspor sahadan 6-0 galibiyet ile ayrıldı. 
Geride kalan 5 hafta da 5galibiyet alarak liderlik koltuğuna adeta ipotek koyan Dudulspor, önümüzdeki hafta kendi sahasında Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor'u konuk edecek.
STAD : Çayırbaşı
HAKEMLER : Gökhan Gürel, Cem Han, Yüşa Bülent Kısaboy
SARIYER BELEDİYESPOR : Buse Türkyılmaz, Göknur Güner, Melike Birdal, Gülsüm Dilara Zengin (43' Sümeyye Baydur), Seda Nur Çakır, Hamide Yılmaz,Buse Naz Bakır, Melek Yılmaz,Hasret Çoban, Didem Kıvrak, Sema Baydur
DUDULLUSPOR : Ceren Başarslan, Funda Avcı, Ferda Çevik, Dilan Erkul (24′ Cansel Ünal), Emine Öksüz, Marziye Ergün, Melisa Demir, Gaye Şahinoğlu (52′ Dilara Yılmaz), Aze Sude Sayan, İrem Su Dayıoğlu (53′ Buse Çavdar), Bensu Eren.
GOLLER: Aze Sude Sayan 9', Bensu Eren 11', Melisa Demir 39', Ferda Çevik 47', Gaye Şahinoğlu 51', Cansel Ünal 55' (DUDULLUSPOR)


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.