HAZIRLIK MAÇLARI

28 Aralık 2016 Çarşamba

Dudullu'dan, Maltepe'ye Çak Bi Beşlik

Dudullu'dan, Maltepe'ye "Çak Bi Beşlik"
Türkiye Kadınlar 3.Lig 1.Grup’ta Dudulluspor İdealtepe’de oynadıkları 1453 Maltepe maçından üç puan ile döndüler.

Maç genelinde oyun üstünlüğünü ellerinde tutan yeşil beyazlılar 12.dakikada Bensu Eren’in golü ile öne geçtiler. İlk yarıda çok sayıda fırsat yakalayan Dudulluspor gol kaydını başaramayınca ilk yarı 1-0 sona erdi.

İkinci yarıya 47.dakikada Bensu Eren’in golü ile başlayan Dudulluspor 53.dakikada Aze Sude Sayan’ın golü ile farkı üçe çıkarttılar. İlk kez Dudullu forması giyen Aydan Özşahin oyuna girdikten hemen sonra, 67.dakikada ilk Dudullu golünü kaydetti. Karşılaşmanın son golü 74.dakikada Marziye Ergün’den geldi.

Dudulluspor sahada şu kadro ile mücadele etti : Ceren Başarslan, Funda Avcı, Ferda Çevik, Dilan Erkul, Emine Öksüz, Marziye Ergün, Dilara Yılmaz (63′ Aydan Özşahin), Gaye Şahinoğlu, Cansel Ünal, Aze Sude Sayan (77′ Eli Duman), Bensu Eren (75′ Beyza Karaaslan).

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.