HAZIRLIK MAÇLARI

2 Aralık 2016 Cuma

DODO Süper Amatör Lig yorum ve tahminlerDODO Süper Amatör Lig yorum ve tahminler
Süper Amatör Lig müsabakalarında artık kaybetmenin bir takım için son olabileceği haftalara giriyoruz. Hafta sonunda birbirinden önemli müsabakalar var.
Kadırga-Paşabahçespor müsabakası zirveyi ilgilendiren bir müsabaka. Kadırga takımı toparlandı ve iki haftadır kazanıyor. Önce Paşabahçe sonra beraberlik diyoruz. 
İstanbulGüngören-Dudullu müsabakası haftanın önemli müsabakalarından.Evsahibi takımın zorlansa da kazanması normal sonuç olacaktır görüşüne sahibiz.
Kocasinan-Kaynarca müsabakası doğrudan zirveye etki edecek bir müsabaka.Kaynarca takımı ilk ikiyi kovalıyor.Kocasinan namağlup ve zirveden inmek istemiyor.Zor olur ama Kocasinan kazanır diyoruz.
İstanbulspor-Şileyıldız müsabakası nefesleri kesecek ve kalabalık bir taraftar topluluğu önünde oynanacak. İlk müsabakada 3-2 Şileyıldız kazanmıştı. Bu zorlu müsabakada beraberliği gözden uzak tutmadan İstanbulspor takımının kazanacağı düşüncesindeyiz.
Çatalcaihsaniye-Soğuksu müsabakası iki diri ve tempolu takımı karşı karşıya getiriyor.Deplasmanda oynamasına rağmen Soğuksuspor kazanır diyoruz.
Başakşehirkartal-İstanbulMalatya müsabakası haftanın izlenmeye değer bir müsabakası.Zirveye yakın iki takımın mücadelesinde beraberlik aklımıza gelen en sağlıksı skor gibi duruyor.
Beyoğluyeniçarşı-İstanbulMesudiyespor müsabakası doğrudan zirveye etki edecek bir doksan dakika.İlk devre oynanan müsabaka golsüz berabere neticelenmişti.İki kaliteli takımın mücadelesinde iki takımında çabasının beraberlik olasılığını değiştirmeyeceği görüşüne sahibiz.
Yeşilköy-Arnavutköybelediyespor müsabakası zirveye etki edecek bir müsabaka.Beraberlik olasılığını hiçe saymadan Yeşilköy takımının kazanmaya bir adım daha yakın olduğu düşüncesindeyiz.
Sekbanlar-Yeniköy müsabakası enteresan bir müsabaka.Düştü gözüyle bakılan Yeniköy takımı iki haftadır kıpırdadı hatta galibiyetten oldu.Sekbanlar takımı kazanmak zorunda.Zorludoksan dakika sonunda Sekbanlar kazanır diyoruz ama beraberlik içinde küçük bir kapı aralığı bırakıyoruz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.