HAZIRLIK MAÇLARI

2 Aralık 2016 Cuma

DODO Bal Lig yorum ve tahminlerBölgesel Amatör Lig müsabakalarında kritik virajlara girilmek üzere bu hafta sonu oynanacak olan müsabakalardan sonra birçok takımın hedeften sapma
ve farklı hedeflere yönelmeleri olasılığı ortaya çıkabilir. 
Edirnespor-Sultangazispor maçı iki takım iiçinde zirvede yer almak istiyorlarsa kazanmaktan başka çaresinin olmadığı bir doksan dakika. Edirnespor takımında Birol idmanlara çıkmıyor Ali Tayfun oynayacak. Sultangazispor takımı kontrollü bir oyun anlayışı ile puan yada puanlar çıkartabilir.
Bozüyükvitra-Bayrampaşatuna müsabakasında evsahibi takımı banko kazanır diyoruz.
Kartalbulvar-Gebzespor müsabakası baştan sona beraberlik kokan bir müsabaka. İki kaliteli ve temposu yüksek takımın mücadelesinde kazanan olmaz diyoruz.
VEFA-Uzunköprüspor müsabakasında iki takımında kazanmaktan başka düşüncesi yok.Vefa takımından bu müsabakada puan yada puanlar almasını bekliyoruz.Yeşil Beyazlı takımın kaybedeceği aklımıza gelmiyor.
Eskişehirkurtuluş-Çekmeköy müsabakası izlenmeye değer bir müsabaka. Kurtuluş takımının puan cetvelindeki yerinin gerçek yeri olmadığını düşünüyoruz. Temsilcimiz kaliteli bir takımla oynayacak. Beraberlik en mantıklı skor gibi geliyor.
Modafen-Keçiörenbağlum maçı haftanın maçı. Zirvede yer alan iki takımın karşılaşması nefesleri kesecek. Önce beraberlik sonra Modafen diyoruz.
Pursaklar-Zeytinburnu müsabakasında temsilcimizin zayıf rakibi karşısında banko kazanacak görüşüne sahibiz.
Bağcılar-Yunusemre müsabakasında temsilcimizin zorlanmadan üç puana ulaşacağı düşüncesine sahibiz.
Gaziosmanpaşa-Gürsu müsabakasında temsilcimizin kazanarak tekrar çıkışa geçmesini bekliyoruz.
Erok-Çengelköy maçı haftanın en önemli müsabakası.zirvenin aynı puana sahip ortak takımları karşı karşıya geliyorlar. Evsahibi Erokspor galibiyete bir adım daha yakın görünsede bu müsabakada beraberlik olasılığığı asla gözden uzak tutulmamalı.
BursaZaferspor-Ataşehirçamoluk müsabakasında ev sahibi Zaferspor takımının kazanması normal sonuç olacaktır düşüncesindeyiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.