HAZIRLIK MAÇLARI

29 Aralık 2016 Perşembe

DAVUTPAŞA PLAY OFF'U GARANTİLEDİ.

DAVUTPAŞA PLAY OFF'U GARANTİLEDİ.
DAVUTPAŞA 1926 : 4 KANLICA : 0
İstanbul Süper Amatör Lig 1. grupta play off mücadelesi veren Davutpaşa Spor liderlik koltuğunu kümseye bırakmazken bugün oynadığı KAnlıca spor karşısında aldığı 4-0'lık galibiyet sonrasında bitime 3 hafta kala BAL için play off grubunda oynamaya hak kazandı. 

KAlabalık bir seyirci topluluğu önünde KAnlıca Spor'u Namık Sevik Stad'nda ağırlayan Davutpaşa 1926 baştan sona üstün oynadığı karşılaşmada rakip fileleri 4 kez havalandırmayı başardı. 
Karşılaşmanın ilk yarısında KAnlıca kalesinde bir çok pozisyon üreten Davutpaşa bu pozisyonları bir türlü gole çeviremezken Enes tribünleri ve takımını rahatlatan gole imza attı. Karşılaşmanın 34. dakikasında sğdan ceza alanı içine giren Enes sert bir vuruşla topu ağlarla buluşturdu. 1-0 
Bu aynı zamnada ilk yarınında skoru oldu. 
İkinci yarıya Davutpaşa yine baskılı başladı. Seyfettin'in golü ile farkı ikiye çıkarmayı başaran Davutpaşa daha sonrasında Özgün'ün iki golü ile skoru belirledi. 4-8
Davutpaşa bu galibiyet sonrasında puanını 48 yaptı ve BAL için play Off grubuna yükselme başarısını gösterdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.