HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

DAVUTPAŞA DOLUDİZGİN

DAVUTPAŞA DOLUDİZGİN
Süper Amatör Lig 1.Grupta şampiyonluk yolunda doludizgin ilerleyen Davutpaşa 1926, M.Kemal Paşaspor önünde özellikle ilk yarıda zorlandığı maçta ikinci yarıda bulduğu gollerle sonuca gitti.

Kendi sahansında ve seyircisi önünde çıktığı maçta ilk 45 dakikada rakibine oyununu kabul ettiremeyen Fatih temsilcisi ikinci yarıda bulduğu gollerle kendine geldi.


M.Kemal Paşaspor ilk yarıda alanları iyi kontrol ederek rakibinin ikinci bölgedeki pas bağlantılarını kesti.
İlk yarıda organize olamayan Fatih temsilcisi ikinci yarıda biraz kıpırdanarak 62. dakikada İrfan’ın penaltıdan attığı golle açıldı: 1-0.
64. dakikada sahneye çıkan Özgün Şala da ev sahibi ekip adına maçın skorunu belirledi: 2-0. M.Kemal Paşaspor rakibine 2-0 mağlup olmasına rağmen özellikle ilk yarıda ortaya koyduğu futbolla alkışlandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.