HAZIRLIK MAÇLARI

26 Aralık 2016 Pazartesi

Çorluspor1947 takımında şok ayrılıkTekirdağ Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Çorluspor1947 takımı bu gün şok bir ayrılıkla sarsıldı.
1987 doğumlu başarılı forvet Güen Güneri ile yollar karşılıklı görüşmeler neticesinde ayrıldı.Hedefi 3.Lig olarak belirleyen sarı kırmızılı takım Güven Güneri'den boşalan forvet eksiğini kaliteli bir isimle doldurmak istiyor.

Birçok menejerle görüşüp sezon başı takımı kurduğu söylenmiş ama kulüp yetkilileri tarafından transfer komitesi dışında kimseden yardım almıyoruz diye açıklama yapılmıştı.Bu ayrılık sonrasında Güven Güneri kalitesinde bir forvet alınıp alınmayacağı merak konusu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.