HAZIRLIK MAÇLARI

26 Aralık 2016 Pazartesi

Çorluspor1947 takımında bir şok ayrılık daha gündeme bomba gibi düştüÇorluspor1947 takımında ayrılıkların önüne geçilemiyor.GüvenGüneri ayrılığı ile sarsılan sarı kırmızılı takımda bu kez
1988 doğumlu başarılı kanat oyuncusu Ercan Kuruçay ayrılığı gündem değiştirdi.


Taraftarın sevgilisi haline gelen başarılı futbolcu ile yolların ayrılması spor basınında ve Çorlu spor basınında geniş yer buldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.