HAZIRLIK MAÇLARI

22 Aralık 2016 Perşembe

Çıksalın'ın Liderliği 1 Dakika Sürdü.

Çıksalın'ın Liderliği 1 Dakika Sürdü.
İstanbul Süper amatör Lig 4. grupta BAL için play off gruplarına kalmak için mücadele veren Çıksalın Spor düşme hattından bir türlü uzaklaşamayan Zara Ekinli Spor'u sahasında konuk etti. Karşılaşmayı Volkan Gündoğdu, İbrahim Yılmaz, Memet Yalçın hakem üçlüsü yönetti.


İstanbul Süper Amatör Küme 4. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Çıksalınspor sahasında, düşme hattından uzaklaşmaya çalışan Zara Ekinlispor'la 1-1 berabere kaldı. Beyoğlu ekibi 26. dakika da Onur Kerman ile öne geçse de bir dakika sonra gelen Serdar Yavuz'un gole engel olamadı. KArşalaşmanın geri kalan bölümerinde başka gol olmayınca takımlar sahadan birer puanı alarak ayrıldılar.

Sarı-Yeşilliler böylece lider İstanbul Güngörenspor'un puan kaybettiği haftada liderliğe yükselme şansını kaçırdı.

STAT: Beyoğlu
HAKEMLER: Volkan Gündoğdu, İbrahim Yılmaz, Memet Yalçın
ÇIKSALINSPOR: Oktay, Yasin, Abdülsamet, Gökhan, Alper, Muhammed (Yunus Emre), Onur, Aziz, Hüseyin, Yasin (Ahmet), Emrah (Özcan)
TEKNİK DİREKTÖR: Vedat Ateş
ZARA EKİNLİSPOR: Oktay, Erdal, Anıl, Batuhan, Murat, Ümit Can, Burak, Serdar (Muhammed Can), Cengizhan, Alper (Mahmut), Faruk
TEKNİK DİREKTÖR: Ercan Serbest
GOLLER: Onur (26) / Serdar (27)


HABER-FOTOĞRAF: AHMET KARALİ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.