HAZIRLIK MAÇLARI

13 Aralık 2016 Salı

Cennet Barbaros Namaglup Şampiyon.

Cennet Barbaros Namaglup Şampiyon.
İstanbul U 15/B Ligi 8. Grup’ta mücadele eden Küçükçekmece Cennet Barbarosspor U 15 futbol takımı, bitime 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

İstanbul U 15/B Ligi 8. Grup’ta mücadele eden Küçükçekmece Cennet Barbarosspor U 15 Rumeli Kavağıspor takımı ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Cennet Barbarosspor'un U 15 futbol takımı, Emir (2)Serkan ve Barış'ın attığı gollerle 4-0 yenerek puanını 33’e yükseltti.


Avcılar Gençlik deplasmanda Yıldız Kanaryaspor takımını 1-0 yenmesi sonucu Cennet Barbarosspor, bu sonuçla grup maçlarının bitimine 1 hafta kala namaglûp şampiyon oldu. İstanbul U 15/B Ligi Grup şampiyon olan Cennet Barbarosspor takımı önümüzdeki yıl İstanbul U 15/A Liginde mücadele verecek.

İstanbul U 15/B Ligi 8. Grup’ta şampiyon olan Küçükçekmece Cennet Barbarosspor oynadığı 13 maçta 10 galibiyet hiç yenilgi görmedi rakip ağlara 54 gol atarken 6 gol gördü kalesinde 33 puan toplayarak ligin bitimine bir hafta kala şampiyon oldu.


Küçükçekmece Cennet Barbarosspor Altyapı sorumlusu Dursun Tokgöz, "Son üç yıldır kulüp olarak altyapıya büyük önem veriyoruz. Disiplinli ciddi çalışma yaparak hem çocuklarımızı topluma kazandırıyoruz, hem de başarılar elde ediyoruz. Altyapıdan yetişen ve hem Cennet Barbarosspor takımında hem de Türk Milli Takımında forma giyen oyuncularımız var. Kulübümüzün felsefesine uygun şekilde Türk Futboluna genç ve yetenekli oyuncular kazandırıyor olmak tarif edilemez bir gurur. Bu oyuncularımızın her biri ile ayrı ayrı gurur duyuyorum. Bugünde İstanbul'un köklü kulüplerinden olan Rumeli Kavağıspor'u deplasmanda güzel futbol ve skorla mağlup ederek namağlup şampiyon olduk bu mutluluğu yaşatan başta hocalarımız olmak üzere futbolcu kardeşlerimizi alınlarından öpüyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.