HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

ÇAVUŞBAŞISPOR PENDİK’TEN GALİBİYETLE DÖNMEK İSTİYOR

ÇAVUŞBAŞISPOR PENDİK’TEN GALİBİYETLE DÖNMEK İSTİYOR
İstanbul 1.Amatör Lig 18.Grubunun Lideri olan Çavuşbaşıspor’da Perşembe Günü deplasmanda yapılacak Pendik Güllübağlarspor maçının hazırlıkları devam etti. Kırmızı-Beyazlı ekip Teknik Sorumlusu Mustafa Ülker Yönetiminde oldukça soğuk bir havada müsabakaya ait çalışmalarını gerçekleştirirken, artık ligde geriye sayımın başlaması nedeni ile puan kaybı kesinlikle yaşamak istenmiyor.
18. Grupta Çavuşbaşıspor, Kemahspor önünde aynı puanla (25) averaj farkı ile Lider durumda bulunurken Perşembe gün gidecekleri Pendik deplasmanında Ligde kalmak için son şanslarından birini kullanacak olan Güllübağlarspor ile yapılacak maçta kıran kıran bir mücadele geçmesi beklentisi hakim.

Çavuşbaşıspor 2. Başkanı Ali İhsan Ayar maç öncesinde yaptığı açıklamada bu tür maçların her zaman zor geçtiğini bildiklerini söylerken, ” Biz mutlak surette galip gelme niyetindeyiz. Bu sezon Şampiyon olarak direk olarak Süper Lige çıkmak istiyorsak puan kaybı yaşama lüksümüz de yok. Rakibimiz düşme hattında yer almakta ve umudunu alacağı puana bağlamış durumda. Takım olarak iyi durumdayız, moral-motivasyonumuz üst seviyede ve doksan dakika sonunda gülen tarafın biz olacağımızı düşünüyoruz. “diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.