HAZIRLIK MAÇLARI

28 Aralık 2016 Çarşamba

Bowlingde sezonun en iyileri belli oldu

Bowlingde sezonun en iyileri belli oldu
2016 Türkiye Sıralama Ustaları Bowling Şampiyonası, 23-25 Aralık 2016 tarihleri arasında Ankara Rollhouse Bilkent Bowling Salonu’nda yapıldı. Sene boyunca düzenlenen şampiyona ve turnuvalardan kazandıkları puana göre sıralamaya giren sporcuların yarıştığı sezonun son şampiyonası oldukça çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. 


Şampiyona sonunda dereceye giren sporcular aşağıdaki şekilde sıralandılar.
Erkekler Kategorisinde;
1.Emre KUMRU 
2.Fatih TEKELİ 
3.Cevat BAYRAM

Kadınlar Kategorisinde;
1.Gökçe ÇINAR 
2.Ebru ÖZOĞLUUNTUR
3.Aslı ÇORAK

Dereceye giren sporcuların ödülleri Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer ÖKSÜZ ve Mustafa Hilmi ÇELİK tarafından verildi. Federasyon Başkanı Dr. Ahmet Recep TEKCAN ise şampiyon olan sporculara hediye takdim etti.  Bowlingden sorumlu Asbaşkan Serdar ARSLAN, bir sene boyunca devam eden zorlu mücadelenin sonunda şampiyon olan sporcuları tebrik ederek, "Emre Kumru ve Gökçe Çınar sezon boyunca formda idiler, burada da şampiyon olarak başarının tesadüf olmadığını kanıtladılar. Şimdi sporcularımızın yeni sezonda uluslararası turnuvalarda da başarılı sonuçlar almasını bekliyoruz" dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.