HAZIRLIK MAÇLARI

18 Aralık 2016 Pazar

Beykoz1908'den altın değerinde üç puanPaşabahçe Stadyumu bu gün tarihi günlerinden birini yaşadı.
8.Grup  Lider ve takipcisi üç puan mücadelesine çıktı.Yarım asırı geçen ezeleli rekabet Süper Amatör katagoride devam etti.

Paşabahçe Stadyumu Evsahibi takımın taraftarıyla tıklım tıklım doldurulmuş bir şekilde doksan dakika başladı.Üç puana daha çok ihtiyacı olan Beykoz1908 takımı müsabaka daha etkili başladı.


Özellikle duran toplarda ve net sayılabilecek karşı karşıya pozisyonda YunusEmre ile fırsatları değerlendiremedi.


Beykoz aradığı golü Stoperi Oğuzhan'nın kafa golüyle buldu.

Bu golün moraliyle etkili oynamak isteyen Beykoz takımı kendi ceza sahasında topu bir türlü uzaklaştıramayinca cezayı Yasin kesti ve skora denge geldi.


Bu gol aynı zamanda ilk yarıninda skoru oldu.Müsabakanın ikinci yarısında ilk devreye benzer bir atmosfer vardı.


Golü daha çok isteyen sarı siyahlı takım YunusEmrenin akıl dolu pasında topla buluşan İsmail güzel bir gole imza attı ve Beykoz takımı 2-1öne geçti.


Bu gol sonrasında iki takımın iyi mücadelesi ama sonuçsüz atakları vardı.

İki takımında çabası başka gol kaydını getirmeyince üç puan Beykoz takımının oldu.

Bu müsabaka sonrasında puan cetvelinde Liderlik Feriköy takımının halen elinde olmasına rağmen ikinci Beykoz ve Avcılar takımları da ilk iki için daha arzulu bir konuma geldiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.