HAZIRLIK MAÇLARI

13 Aralık 2016 Salı

BEYKOZ 1908’DE FERİKÖYSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI

BEYKOZ 1908’DE FERİKÖYSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI.
İstanbul Süper Amatör Ligde hafta sonunda grup derbisi niteliğindeki karşılaşmada Feriköyspor ile evinde oynayacak olan Beykoz 1908 A.Ş. takımında hazırlıklar başladı. 

Hafta sonunda gerilim-stres-olay dolu bir müsabakada Avcılar Belediyespor’a mağlup olan sarı-siyahlı ekip maçta özellikle ilk yarıda kaçırdığı pozisyonları fazlası ile aramıştı.

Firuzköy Stadında muhatap oldukları olayları kınadıklarını ifade eden Takım Genel Kaptanı Mehmet Şahin yaşananların kendilerini yollarından geri çevirmeye yetmeyeceğini söylerken, “ Bu sezon ortaya koyulan başarılı futbol ve aldığımız sonuçlar ile kendimize olan güveni geri kazandık. Beklemediğimiz bir mağlubiyet yaşadık, ancak bu bizi daha da kamçılayacak. Feriköyspor’u ilk yarıdaki maçta elimizden kaçırmıştık, evimizdeki maçtan ise kesinlikle galibiyet alacağımıza eminiz. Futbolcu kardeşlerimiz Büyük Beykoz Camiasının kendilerinden olan beklentilerinin farkındalar. Müsabakanın hazırlıklarına başladık. Bu maçta geçen sezonki Küçükköyspor maçında yaşadığımız taraftar rekorunu daha da ileriye taşıyacağız.” şeklinde konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımı ile Antrenörlük Kariyerine iyi bir başlangıç yapan Genç Teknik Adam Dinçay Atmaca ise yaptığı açıklamada, “ Puan tablosuna bakıldığında önemli bir avantajı kaçırdığımızı da görsek de hafta sonunda alacağımız galibiyet ile bunu telafi etme şansımız var. Şartalar ne olursa olun sahaya gönlünü, yüreğini koyan karakterli oyuncularımız ile bu camiaya verdiğimiz sözü yerine getireceğiz” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.