HAZIRLIK MAÇLARI

1 Aralık 2016 Perşembe

Beşiktaş, Samsun'u Rahat Geçti.

Beşiktaş, Samsun'u Rahat Geçti.
Kadınlar 1. ligi 3. hafta müsabakasında İstanbul temsilcisi Beşiktaş A.Ş., Samsun temsilci İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor'a konuk oldu. Samsun Canik Dereler Suni Çim sahasında oynanan müsabakayı Samsun Bölgesinden Egemen Artun, Esma Aydın, Emircan Çağla hakem üçlüsü yönetti. 


Karşılaşmanın mutlak favorisi olan Beşiktaş beklenildiği gibi oyuna etkili başladı. Rakibi karşısında oyuna hakim olan ve pozisyonlar üreten Beşiktaş, kazandığı duran topları da doğru değerlendirerek goller buldu. 
24. dakika da kullanılan köşe vuruşunda Emine Ecem Esen perdeyi açan isim oldu. Bu golden 6 dakika sonra bu sefer Beşiktaş'ın Amerikalı oyuncusu Jessica O'Rourke güzel bir kafa golüne imza atarak farkı ikiye çıkardı. İlk yarının sonlarına doğru Gizem Gönültaş ile bir gol daha bulan Beşiktaş ilk devreyi 3-0 önde kapattı.
İkinci yarıda oyuncu değişiklikleri yaparak rotasyona giden İstanbul temsilcisi 75. dakika da Nursel Cazağ'ın golüne engel olamadı. 1-3

79. dakika da İlayda Civelek takımının dördüncü golüne imza atarken maçın sonucunuda belirledi. 1-4
Beşiktaş Samsun deplasmanından 4-1'lik galibiyetle dönerken 3. hafta sonunda puanını 6'ya çıkararak 2. sıradaki yerini korudu.STAD : Dereler Suni Çim sahası
HAKEMLER : Egemen Artun, Esma Aydın, Emircan Çağla

İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor : Hilal Subay, Neslihan Demiroğlu, Tamari Tatuashvili, Gamze Çağlayan, Şule Mutlucan, Ayşe Taslak, Arife Şentürk, Arzu Şimşek, Gamze Bezan,Aybüke Rakop, Nursel Cazağ
Yedekler : Setenay Sırım, Duygu Songül Duran, Tamar Nadirashvili, Özlem Öztürk
Teknik Sorumlu : Nafız Tural
Beşiktaş A.Ş.: Ekaterina Ulasevich, Safa Merve Nalçacı (Kardelen Duran 52'), Didem Karagenç, Jessica Lynne O'Rourne, Zeynep Gamze Koçer (İlayda Civelek 65'), Gizem Gönültaş (Bilge Su Koyun 46'), Ayşe Nihan Üçerler, Başak Gündoğdu, İrem Eren, Emine Ecem Esen, Funda Payan
Yedekler : Gamze Nur Yaman, Ayşe Şevval Ay, Buse Budak, Bilge Su Koyun, Kardelen Duran, Yeliz açar, İlayda Civelek
Teknik Sorumlu : Mutlucan Zavotcu

GOLLER : Nursel Cazağ 75' (İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor) / Emine Ecem Esen 24', Jessica Lynne O'Rourne 30', Gizem Gönültaş 41', İlayda Civelek 79' (BEŞİKTAŞ A.Ş.)

Haber : amaroeundunyasi
Foto : Ferman Tasyon
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.