HAZIRLIK MAÇLARI

23 Aralık 2016 Cuma

Bekir Tarı Güven Tazeledi.

Bekir Tarı Güven Tazeledi.
Geçtiğimiz hafta sonu Kulüp tesislerinin içinde yer alan toplantı salonunda gerçekleştirilen Örmektepe Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu'nde son iki dönemdir Başkanlık görevini yürüten Bekir Tarı tek liste ile girilen kongre sonrasında yeniden seçilerek güven tazeledi.


Son dönemde yaşamlarını yitiren güvenlik güçleri için saygı duruşu yapılarak açılan kongre de açılış konuşması ve temenni lerden sonra üye sayısı için yoklama yapıldı. Örnektepe Spor Kulübü'nün ilk başkanlık görevini yütüten Sayın Cezni Özçelik ile yapılan telefon konuşması salonda bulunanları duygulandırdı. Sayın Mustafa Kuleli'nin faaliyet raporunu okuması ve tahmini bütçenin de onaylanması sonrasında Divan Kurulu seçimi gerçekleşti.
Divan Kurulu Başkanlığı'na Gazi Nurettin Işkın seçilirken, üyeliklerine ise Selçuk İmamoğlu ve Dursun Dağcı seçildiler.
Mevcut Başkan Sayın Bekir Tarı'nın tek aday olarak açıklanmasından sonra oylamaya geçildi. Bekir Tarı oyların tamamını alarak güven tazelerken iki yıl daha Örnektepe Spor Kulübü Başkanı olarak görevine devam edecek.


Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu.
Bekir Tarı (Başkan)
Hüseyin Köse (2. Başkan - Başkan Yardımcısı)
İlker Kabacık (Genel Sekreter)
Mustafa Kuleli (Veznedar)
Mehmet Kırmızıtaş (Kulüp Müdürü)
Nurettin Işkın (Genel Kaptan)
Mustafa Aktem (Üye)
Hilmi Öztürk (Üye)
Necati Akar (Üye)
Yıldıray Cömert (Üye)
Teoman Şengezen (Üye)
Dursun Dağcı (Üye)
Hidayet Öztürk (Üye)
Halit Alan (Üye)
Mehmet Saytal (Üye)
İsmet Arslan (Üye)
Latif saka (Üye)
Mehmet Acar (Üye)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.