HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

BAŞAKŞEHİR İLE GAZİTEPE PUANLARI PAYLAŞTI.

BAŞAKŞEHİR İLE GAZİTEPE PUANLARI PAYLAŞTI.
1. Amatör Lig 1. Grupta zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta lider Başakşehir deplasmanda Gazitepe’ye konuk oldu.

Silivri Stadı’nda oynanan maç büyük bir çekişmeye sahne olurken konuk Başakşehir 51.  dakikada Muhammet Kuşdil’in golüyle öne geçmesine rağmen galibiyeti koruyamadı. 55. dakikada Salim’in kırmızı kart görmesiyle kalan sürede 10 kişi oynamak zorunda kalan konuk Başakşehlirspor skoru koruyamadı. Gazitepespor’da 72. dakikada kazanılan frikik atışında topun başına geçen Mehmet İstek şık bir vuruşla maçın skorunu belirledi: 1-1.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.