HAZIRLIK MAÇLARI

12 Aralık 2016 Pazartesi

Bahçecikspor Orhan Tetik'le hayat bulduTrabzon Bölgesel Lig takımlarından Bahçecikspor takımı mütevazi kadrosu ile Lige kötü bir başlangıç yapmıştı
.Haftalar ilerledikçe kötü gidişe bir türlü dur denemiyordu.Orhan Tetik ile yapılan anlaşma sonrasında takıma adeta sihirli eller değdi ve Bahçecikspor takımı adeta mağlubiyeti unuttu.


Zirvede yer alan takımlara içerdedışardaşans tanımayan Trabzon temsilcisi Bu gün oynanan müsabakada Lider Iğdır Aras takımı ile deplasmanda 2-2 berabere kalarak bütün ototriteleri yanılttı.


Ünl Nuroğlu ile öne geçen Bahçecikspor takımı Doğukan Uzunoğlu'nun golüne engel olamayınca devreye 1-1 beraberlikle girildi.


Müsabakanın ikinci yarısında Doğukan IğdırAras takımın bir kere daha öne geçirdi fakat son sözü Bahçecikspor adına Hüseyin Yükünçsöyledi ve müsabaka 2-2 sona erdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.