HAZIRLIK MAÇLARI

20 Aralık 2016 Salı

Avcılar Belediyespor Yakın Takipte

Avcılar Belediyespor Yakın Takipte
Avcılar Belediyespor 3-1 Yeşilova Esnafspor
İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grupta şampiyonluk yarışı veren Avcılar Belediye spor ile alt sıralardan kurtulmak için mücadele eden Yeşilova Esnaf spor takımları arasında oynan haftanın önemli maçını ev sahibi Avcılar Belediye spor 3-1 kazanarak çıkışını sürdürdü.


Avcılar Belediye Atatürk Stadında Avcılar Belediye spor, Yeşilova Esnaf spor müsabaka öncesi Gazeteci ve spor yorumcusu Turgay Demir ve Avcılar Belediyesi Spor Müdürü Yener Şayir öncülüğünde, Her iki takım oyuncular ve yöneticiler teknik heyet Beşiktaş ve Kayseri'de Erciyes'de bombalı saldırı sonucu şehitlerimize saygı duruşu yapıldıktan sonra Maçta görev yapan Emniyet güçlerinin aynına giderek baş sağlığı dileklerini iletiler ve toplu fotoğraf çekildiler. Günün önemli maçını Hakan Karaburunoğlu, Ramazan Gülhan ve Suat Üstündağ hakem üçlüsü yönetti.
Karşılaşmanın 43.Dakikasında ev sahibi takım Avcılar Belediye spor takımında Vedat sol kanadan çaprazdan sert şutu top ağlara gitti ve sarı siyahlı takım ilk yarıyı 1-0 önde kaptı.
62.Dakikada Gökhan Avcılar Belediye spor’un ikinci gollünü attı ve farkı ikiye skoru da 2-0 yapan gollü kayıt etmiş oldu.
81.Dakikada Avcılar Belediye spor’da Gökhan kendisinin ikinci takımını üçüncü gollünü atarak farkı üçe çıkardı skor 3-0 oldu.
82.Dakikada misafir takım Yeşilova Esnaf spor takımında sahanın başarılı futbolcusu Batuhan takımın tek gollü attı ve fark ikiye skor'da 3-1 oldu.
Günün önemli maçını ev sahibi Avcılar Belediye spor hem rövanşı hem de günün maçını 3-1 kazanarak üç puanı alırken 29 puanla şampiyonluk iddiasını sürdürmüş oldu.
Misafir takım Yeşilova Esnaf spor’da güçlü rakibi karşına alınan bu yenilgi sonunda geri kalan maçlarda gruptaki maçlarını da sıkıntıya sokmuş oldu.
Stat: Avcılar Belediye Atatürk Stadında  
Avcılar Belediyespor: Sercan, Eser, Uğur, Burak, Serhat, Vedat Erim, Mehmet Erim(Vedat Cengiz),Alihan(Sahan),Gökhan, Serkan, Mehmet Albayrak
Yeşilova Esnafspor: Doğan Altınışık, Sercan, Oğuzhan Kaan, Oğuz Kara, Adil, Aykut(Berkay),Uğurcan, Yunus, Mustafa Çelik(Doğan Kıdak),Mehmet(Mustafa Bayrakçı),Batuhan.
Goller:43.Dk Vedat Erim,65,81.Dk Gökhan-Avcılar Belediyespor, 82.Dk Batuhan-Yeşilova Esnaf spor

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.