HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

Avcılar Belediyespor Teknik Direktörü Tekin Öcal “HEPSİNİN YÜREĞİNE SAĞLIK”

Avcılar Belediyespor Teknik Direktörü Tekin Öcal “HEPSİNİN YÜREĞİNE SAĞLIK”
Avcılar Belediyespor Teknik Direktörü Tekin Öcal 1-0 kazandıkları Beykoz 1908 maçı sonrası yaptığı açıklamada kazandıkça yukarı doğru çıktıklarını, bunu sürdürmek istediklerini söyledi. 

Öcal “Maç maç gidiyoruz. Kazandıkça yukarı doğru çıkıyoruz. İyi bir gidişimiz var. Bunu da devam ettireceğiz. Sonunda hedefe ulaşacağız. Çocuklar çok iyi oynuyorlar. İyi bir takım olduk. Aldıkları galibiyetleri de hak ediyorlar. Hepsinin yüreğine sağlık.” diye konuştu.

1 yorum :

ÖNDER KIRAK dedi ki...

TEKİN HOCAMIZ ÇOK KALİTELİ VE İŞİNİ BİLEN BİR HOCA TEBRI EDER
BAŞARILARININ DEVAMINI DILIYORUM

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.