HAZIRLIK MAÇLARI

20 Aralık 2016 Salı

Ara Transferin ilk bombası ErgeneVelimeşe'denBölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcilerinden ErgeneVelimeşe takımı ara transfer dönemi yaklaşırken ilk bombayı patlattı ve sırada üç bomba transfer daha var.
Bu sezon 3.Lige çıkmayı kafaya koyan Tekirdağ temsilcisi gol yollarında istediği verimi alamayınca işi sağlama aldı ve Profesyonel kariyerinde birçok gole imza ata,adı Bay Gol'eçıkmış 1989 doğumlu Gölcükspor takımının başarılı santraforu Tahir Kurt'u renklerine bağladı.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu gündem değiştirecek transferin başarılı futbolcu ve ErgeneVelimeşe için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.