HAZIRLIK MAÇLARI

13 Kasım 2016 Pazar

Zeytinburnu-Kuştepe müsabakası nefesleri kestiTürkiye Masterler Lig önemli müsabakasında ZeytinburnuMasterler ve Kuştepe Masterler takımları Nurtepe Stadyumunda karşı karşıya geldiler.Müsabakaya her iki takımda son derece arzulu ve tempolu başladı.Oyunun ilk dakikalarında deplasmanda oynamasına rağmen Zeytinburnu takımı daha etkili başladı ve erken sayılabilecek dakikalarda bulduğu gol ile 0-1 öne geçmesini bildi.


Bu şok gol sonrasında hemen toparlanan KuştepeMasterler önce Yıldıray ile beraberlik golünü buldu.

Bu golün getirdiği moralle daha da etkili oynamaya başlayan Kuştepe Masterler Ataman ile 2-1 öne geçmesini bildi.

ZyertinburnuMasterler mağlup duruma düşmesine rağmen oyundan kopmadı ve önce beraberlik ardından da galibiyet golünü bularak müsabakada 2-3 öne geçti.


KuştepeMasterler beraberlik golü için rakip kaleye yüklendiği dakikalarda Direklere takıldı.
Uğur'un ceza sahası dışından savurduğu füze üst direk ve kale çizgisi içine düştü düşmedi tartışmaları yapılırken Hakem triosu gol kararı vermedi.


Müsabakanın son dakikalarında beraberlik için KuştepeMasterler atakları gol getirmeyince zorlu müsabakada gülen taraf deplasman takımı Zeytinburnu Masterler oldu.


Müsabaka akşam saatinde oynanmasına rağmen KuştepeMaster taraftar kadrosu tribündeki yerini aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.