HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2016 Salı

ZEKİ AKSU " YALNIZ BIRAKILAN BİZLER DEĞİL ARMANIN KENDİSİDİR."

ZEKİ AKSU " YALNIZ BIRAKILAN BİZLER DEĞİL ARMANIN KENDİSİDİR."
İstanbul'un Cumhuriyet tarihinden eski kurulumlu kulüplerinden olan Beykoz 1908 son dönemlerde yaşadığı sıkıntılı yılları atlatarak tekrar eski günlerine dönmenin hesaplarını yapıyor. Bu yolun çok zor olduğunun altını çizen Başkan Zeki Aksu sosyal medya hesabından taraftara çağrı yaparak taraftarı ve Beykoz'luları kulübe sahip çıkmaya çağırdı.
Aksu yaptığı açıklama da şu cümlelere yer verdi.
 
" YALNIZ BIRAKILAN BİZLER DEĞİL ARMANIN KENDİSİDİR.
Sevgili Beykozlular, sizle biraz dertleşmek istiyorum. Beykoz Spor Kulübünü yaşatmak ve Beykozluluğu temsil etmek için verdiğimiz onurlu mücadelemizde yalnız bırakılmamıza, bu mücadele sahiplenilmemesine rağmen devam ediyor. Bu onurlu yolda asla pes etmeyeceğimizi ve daha kararlı bir şekilde bu yolda ilerleyeceğimizi öncelikle hepinizin bilmesini istiyoruz.
Beykoz Spor aşktır, sevdadır. Bu sevdadan vazgeçen namerttir. Bu arma asla yere düşmeyecek. Gerek futbol takımımızın, gerekse bölgesel ligde oynayan basketbol takımımızın hak ettiği yere geleceğine inanın.
Şu an içinde bulunduğumuz futbol ve basketbol liglerin hiçbir geliri yok. Tüm harcamaları, transferleri, iç saha, dış saha giderlerini kendi olanaklarımızla sırf armanın onuru ve şerefi için karşılıyoruz. Ama bu yolda da yalnız bırakılıyoruz. Aslında yalnız bırakılan bizler değil armanın kendisidir. Bunu sizlerin vicdanına bırakıyorum.


Kim bize el uzatır armaya katkı verir, ona şükranlarımızı sunarız, teşekkür ederiz. Bu takım bu şan, şeref dolu arma böyle yalnız bırakılmayı hak ediyorsa kimseye söyleyecek hiçbir sözümüz olamaz.
Bu ilçenin atanmışları, seçilmişleri bu takımı sahiplenmek zorunda. Çünkü üstünde Beykoz Spor yazıyor. Önümüzde yığınla duran sorunları aşmakta zorlanıyoruz. İlk defa bir araya gelen genç sporcu arkadaşlarımız ve biz, armanın şerefi ve haysiyeti için elinden geleni yapmaya çalışırken açık, net ve dürüstçe söyleyelim ki, zorlanıyoruz.
Şimdi herkes geçmişi bir kenara bırakmalı onur, şan ve şeref dolu armanın tekrar hak ettiği yerde olabilmesi için tüm Beykoz bir araya gelmeli. Armayı hak ettiği yere getirme çabasını göstermeliyiz. Önce sporcularımızın sorunlarını gidermeli ve onlara güven aşılamalıyız. Bu takımı yaşatmak için gereken maddi desteği sağlamak için de elimizi taşın altına koymalıyız.
Sevgiyle kalın ama hep Beykoz'la ve Beykoz Spor'la kalın."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.